Figurki z metalu to udany prezent dla kolegi i koleżanki z pracy. Najnowsze upominki korporacyjne dla firm B2B Your SEO optimized title page contents

Lista najczęstszych pytań

Jeżeli wskazany wzór figurki lub modelu jest niedostępny to czas realizacji zamówienia trwa od 7-14 dni 

Możliwość wygrawerowania dedykacji jest uzależniona od długości tekstu i rodzaju wybranej techniki za pomocą której zostanie wygrawerowana treść.

 

Krótkie zwroty można wygrawerować ręcznie. dłuższe wypalić laserem bezpośrednio na figurce lub na dodatkowo zamontowanej podstawcie figurki.

 

Metalowe dekoracyjne figurki nie są wykonane z blachy tak zwanej nierdzewki.

 

Wszystkie figurki i modele pojazdów są zabezpieczone lakierem bezbarwnym który zabezpiecza przed pojawieniem się korozji.

 

Przeprowadzone testy przechowywania figurek w suchych warunkach nie spowodowały zachodzących zmian które świadczą o pojawieniu się rdzy.

Na figurka które były przechowywane w pomieszczeniu mocno zawilgoconym bez ogrzewania pojawiła się korozja po kilku latach (około 5)

Pytanie:

 

Witam czy figurka jest dostępna i jaki byłby termin realizacji z dedykacja pozdrawiam.

 

Odpowiedź: 

 

Jeżeli figurka jest dostępna na magazynie to czas realizacji zamówienia jest uzależniony od wykonania projektu grawerunku i potwierdzenia akceptacji projektu przez klienta (Około 3-4 dni)

W związku z czym proszę w zamówieniu przesłanie tekstu i wskazanie ze wzornika rodzaju czcionki którą zostanie wygrawerowana dedykacja.

 

W przypadki kiedy nie ma dostępnej figurki na stanie magazynowym to należy doliczyć około 7-14 dni na jej wykonania lub modyfikację np: podstawy z standardowej na powiększoną w celu umieszczenia na niej tabliczki z grawerem.

 

Masz więcej pytań?

Nawigacja

Nasza społeczność