Figurki z metalu to udany prezent dla kolegi i koleżanki z pracy. Najnowsze upominki korporacyjne dla firm B2B Your SEO optimized title page contents
Metalowa figurka dla pracownika z okazji rocznicy

Niepowtarzalny prezent ręcznie wykonany to idealny upominek jako dowód pamięci i uznania za poświęcony czas i zaangażowanie podczas wykonywania obowiązków w trakcie wieloletniej pracy.

 

Szukasz zabawnego, ale i oryginalnego prezentu? Przedmiotu będącego małym dziełem sztuki, w którym znalazło się miejsce na nutkę humoru? W naszym sklepie znajdziesz wytrawne propozycje gadżetów, upominków i prezentów na każdą okazję. Figurki, przyborniki, podstawki i inne akcesoria, dla których zawsze jest miejsce na biurku. Koncepcja naszych prezentów opiera się na rękodziele i metaloplastyce, co pozwala nadać produktom maksymalną trwałość i niepowtarzalną, jedyną w swoim rodzaju formę.

 

Jubileuszowe prezenty z grawerem dla firm

Niepowtarzalne prezenty ze spersonalizowanymi podziękowaniami jest to dobry sposób żeby pokazać Pracownikowi lub kontrahentowi że pamiętamy o jego poświęceniu..

 

Na zamówienie prezent dla pracownika

 

W wielu zawodach i instytucjach wciąż jeszcze jubileusz zawodowy jest bardzo ważną okazją zarówno dla pracownika, przełożonego, jak i samego przedsiębiorstwa czy instytucji. Tego typu rocznice świętować można na rożne sposoby, przyjęło się jednak, że zwykle łączy się ona z wręczeniem upominku upamiętniającego tę okazję.

 

W obecnym świecie zalewanym produktami nietrudno zgubić się w gąszczu propozycji takich prezentów. Wiele z nich jednak, mimo wysokich cen, nie przedstawia sobą żadnej wartości. Produkowane masowo, pełne niedociągnięć wzbudzą w obdarowanym raczej zażenowanie niż zachwyt.

 

Metaloplastyka - figurki ręcznie tworzone

 

W związku z tym warto rozejrzeć się za produktami tworzonymi z pasją, w pojedynczych egzemplarzach, ręcznie.

Prezent na jubileusz pracy zawodowej powinien w jakiś sposób zawiązywać do tej pracy, ponadto warto, by zawierał informację, z jakiej okazji i kiedy został wręczony. Te wytyczne spełniają dowcipne metalowe figurki tworzone przez artystów metaloplastyków m.in. z śrubek i innych elementów metalowych.

 

Figurki przedstawiają zabawne interpretacje wybranych zawodów, tworzone są na indywidualne zlecenie i dzięki ręcznemu wykonaniu odznaczają się wysoką jakością, dbałością o szczegóły oraz niepowtarzalnością.

 

Figurka z grawerem jest niezapomnianym prezentem

 

Ponadto wyposażone są w tabliczkę z grawerem, na którym umieścić można życzenia, datę, humorystyczną rymowankę.

Tego typu figurka to także świetny pomysł na prezent dla szefa na 10-lecie firmy. Przełożony, który traktuje swoich pracowników, jak członków rodziny, dba nie tylko o firmę, ale również o ludzi to skarb, który warto doceniać – a taki jubileusz jest doskonałą ku temu okazją.

 

Tego typu drobiazg doceni nie tylko właściciel firmy związanej z przemysłem, ale także szef przedsiębiorstwa działającego w zupełnie innej branży – tworzywo z którego wykonana jest taka figurka w żaden sposób nie wyklucza wręczenia jej prezesowi biura księgowego, gdyż ludzik stworzony z śrubek i nakrętek może zostać wyposażony w atrybuty pracy księgowych.

 

Figurka dla pracownika może być zarówno samodzielną instalacją – ozdobą do postawienia na biurku lub regale, jak i elementem większej całości – przybornika na biurko, czy podstawki. Dzięki temu może łączyć w sobie funkcję dekoracyjną z użytkową.

Ręczny wyrób, indywidualny grawer oraz wykonanie na zlecenie podkreślają ponadto indywidualne podejście do osoby, którą chcemy obdarować takim drobiazgiem. Ze względu na szeroki zakres możliwości metaloplastyki możliwe jest stworzenie jubileuszowych figurek dla wykonawców najróżniejszych zawodów – zarówno pracowników biurowych, jak i technicznych, kobiet i mężczyzn, wyposażonych w rozmaite atrybuty właściwe dla konkretnych stanowisk, a nawet poszczególnych osób.

 

 

Prezent z metaloplastyki jest przedmiotem trwałym – łatwy w pielęgnacji i czyszczeniu, wykonany solidnie – pozostanie z obdarowanym na długie lata.

 

Udany prezent z humorem

 

Figurki w sposób dowcipny portretują pracowników i szefów, dzięki czemu cała uroczystość jubileuszu, która zwykle przytłacza swoim patosem, nabiera lekkości i przestrzeni do śmiechu i radości.

 

Ręczne wykonanie, dbałość o staranne wykończenie i zabezpieczenie wszystkich krawędzi, indywidualny grawer, doskonałe materiały, unikatowe wzornictwo – to wszystko wyróżnia metalowe figurki, przyborniki czy podstawki spośród masowo produkowanych „pamiątek na jubileusz” - wtórnych, nudnych i nijakich.

 

 

Szukając odpowiedniego prezentu dla pracownika na jubileusz warto wybrać, coś, co na długo pozostanie w jego posiadaniu i będzie przypominać tak świetną okazję. Niech podarowany przedmiot będzie jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy i stworzony z sercem, a przy okazji zabawny, ładny i przydatny.

 

Wszystkie te warunki spełniają wytwory metaloplastyków przedstawiające zabawnie sportretowanych wykonawców przeróżnych zawodów.

 

 

 


                                                                 

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność