Figurki z metalu to udany prezent dla kolegi i koleżanki z pracy. Najnowsze upominki korporacyjne dla firm B2B Your SEO optimized title page contents
Metalowy przybornik na biurko Jako niepowtarzalny śmieszny prezent

Ręcznie wykonane przyborniki dla szefa lub kolegi.

Metalowy przybornik na biurko to z jednej strony możliwość przechowywania swoich rzeczy często w biurze używanych,

z drugiej natomiast strony sposób na rozbawienie kogoś zabawnym stylem, w jakim

został przybornik wykonany.

 

 

To zabawny, bardzo funkcjonalny prezent, który na pewno

rozbawi szefa lub znajomego, któremu go podarujesz. Jednocześnie to przybornik bardzo

wyróżniający się na tle wytworów masowej produkcji.

 

Na przyborniku zabawne figurki

takie jak bizneswoman, prezes, księgowa, pracoholik czy chociażby księgowa na kolanach swojego szefa.

 

 

Zobacz jakie zespawaliśmy nowe PRZYBORNIKI - ORGANIZERY z wygrawerowaną dedykacją na zamówienie !!!

 

dla Biznesmena, oraz nie zapomnieliśmy o jego Sekretarce :-)

 

Należy pamiętać, że zawsze spawamy z humorem i grawerujemy z sercem...

 

 

 

 

 

przybornik na prezent biznesmen przy komputerze
Figurka pracoholiczka przybornik na prezent
Metalowy przybornik figurka na prezent
Przybornik na biurko jako prezent
Przybornik na prezent z grawerem
życzenia dedykacja grawer na prezencie

 

Przybornik i organizer na biurko z metaloplastyki

 

 

Pracując w biurze często można odnieść wrażenie, że potrzebne drobiazgi znikają z zasięgu wzroku akurat wówczas, gdy ich potrzebujemy najbardziej. A gdyby tak mieć wszystkie długopisy, ołówki, spinacze i karteczki w jednym miejscu? Z pomocą przychodzą wszelkiej maści przyborniki na biurka.

 

Aby jednak zaznaczyć swoją indywidualność warto sięgnąć po oryginalny, rzemieślniczy model.

Przybornik z metalową figurką z śrubek jest świetnym sposobem na urozmaicenie nudnej biurowej przestrzeni. Z jednej strony – uporządkuje bałagan w potrzebnych drobiazgach, z drugiej będzie bawił i podkreślał unikatowy charakter naszej osobistej przestrzeni do pracy.

 

 

Tego typu organizer jest nie tylko przydatnym elementem na biurku każdego księgowego czy dyrektora, ale także doskonałym pomysłem na prezent.

 

Śmieszny prezent dla koleżanki i kolegi z pracy

 

Kto z nas bowiem nie stanął nigdy przed pytaniem, co kupić koleżance na urodziny? Kwiaty to pomysł oklepany, szybko więdną i nic po nich nie zostaje, czekoladki w dobie mody na zdrowe odżywianie są pomysłem ryzykownym, a kolejny kubek tylko będzie zawadzał w szafce wśród dziesięciu podobnych podarunków.

 

Za to przybornik na biurko to rzecz nie tylko przydatna, ale i ładna oraz oryginalna.

Humorystyczna figurka z metalu stanowiąca jego element może przedstawiać różne postaci – w zależności od obejmowanego przez obdarowywanego stanowiska lub jego charakteru. Osobie mocno zaangażowanej w swoje obowiązki zawodowe na pewno do gustu przypadnie figurka dyrektora lub bizneswomen, sekretarka z pewnością doceni humorystyczne przedstawienie swojego stanowiska, a kolega z wieloletnim stażem śmiechem przywita na swoim biurku pracoholika przykutego łańcuchem do stanowiska pracy.

 

Udany prezent dla odchodzącego pracownika

 

Przybornik na biurko to także doskonały prezent na pożegnanie współpracownika odchodzącego na emeryturę czy zmieniającego miejsce pracy, jest to bowiem drobiazg, który przydaje się nie tylko w biurze, ale także w domu- pozwala uporządkować drobiazgi na biurku czy regale z przyborami do pisania.

Można znaleźć mu również inne zastosowania – sprawdzi się jako stojak na biżuterię, czy ozdoba na komodzie.

 

Ponadto ze względu na możliwość wykonania indywidualnego grawerubędzie na długo przypominał o kolegach z pracy.

 

Metalowe przyborniki z zabawnymi figurkami dopasowanymi do branży pozwolą rozwiązać wiele prezentowych trudności – jubileusze w pracy, pożegnania, biurowe urodziny, awanse znajomych i rodziny, uroczystości u najbliższych poświęconych swojej pracy – wszystkie te okazje mogą budzić trudności, jeśli idzie o dobór prezentu – nie zawsze wypada kupić alkohol, nie każdy chce dostawać słodycze czy kalendarze.

 

Stąd oryginalny drobiazg na biurko, który pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także użytkową to świetne wyjście w każdej z wyżej wymienionych sytuacji.

 

Grawer na prezencie podnosi jego wartość

 

Odpowiednio dobrany grawer – humorystyczny dla ulubionej koleżanki i poważny dla nowego prezesa – pozwolą dodatkowo zindywidualizować podarunek i nadać mu jeszcze bardziej unikatowego charakteru.

 

Przyborniki na biurko z metalowymi figurkami z śrubek charakteryzują się nie tylko humorystycznym charakterem, ale także, a może przede wszystkim dokładnością wykonania, starannością w opracowaniu wzoru i unikatowością – ze względu na rzemieślniczy charakter.

 

Metaloplastyka na zamówienie z grawerem

 

Decydując się na zakup tego drobiazgu na prezent możemy mieć pewność, ze nikt nigdzie nie ma drugiego identycznego – każdy egzemplarz różni się nie tylko grawerem, ale także samą formą – ręczna praca wyklucza w tym przypadku stworzenie dwóch idealnie identycznych, co jest olbrzymim atutem pracy rzemieślniczej, a nie masowej.

 

Ponadto wykonane w ten sposób przyborniki są niezwykle trwałe – przez lata będą stanowić funkcjonalny i zabawny element wystroju wnętrza w biurze, gabinecie czy mieszkaniu. Także ich pielęgnacja i czyszczenie nie nastręcza trudności – nie wymagają specjalnych zabiegów, by zachować doskonały wygląd.

 

Wszystkie te cechy sprawiają, że kupowanie prezentów dla współpracowników przestanie być dla nas jakimkolwiek problemem – za każdym razem najlepszym rozwiązaniem będzie bowiem odpowiedni przybornik na biurko z zabawną metalową figurką.

 

 

 


                                                                 

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność