Figurki z metalu to udany prezent dla kolegi i koleżanki z pracy. Najnowsze upominki korporacyjne dla firm B2B Your SEO optimized title page contents
Pożegnanie kolegi z pracy na wesoło

Przedstawiam nową kolekcję 3 śmiesznych metalowych figurek.

 

Figurki przedstawiają różne sceny z którymi bardzo często spotykamy się w pracy.

 

Figurka Pracoholika czyli też kolegi szalonego informatyka ....

Dobrego budowlańca lub mechanika...

Jest też geodeta i kierownik

Znajdzie się też rolnik

Nad wszystkimi czuwa Pan doktor i pielęgniarka.

 

Znajdzie się coś dla każdego pracownika

 

 

 

prezent dla śpiącego informatyka
Odpoczynek w pracy prezent dla kolegi
Na prezent figurka dla dobrego pracownika

Metalowa figurka to śmieszny prezent!

Wybierając prezent dla kolegi, należy postawić na coś wartościowego, co będzie nie tylko oryginalne, ale przede wszystkim designerskie. Na rynku obecnie można znaleźć mnóstwo różnorodnych produktów, niemniej jednak nie wszystkie z nich są odpowiednie.

Bardzo dużą popularność zyskują ostatnio metalowe figurki, które przedstawiają różne zawody biurowe, techniczne, budowlane, męskie i żeńskie.
Można powiedzieć, że są one bardzo uniwersalnym prezentem, ponieważ z pewnością przypadną do gustu każdemu, kto ceni sobie kreatywność i Polskie rękodzieło.
Co wyróżnia metalowe figurki różne zawody?

Metalowe figurki przedstawiają różne zawody są jedyne w swoim rodzaju, ponieważ wykazują się ogromną kreatywnością, oryginalnością oraz designem, który w tym przypadku jest bardzo ceniony. Są one świetnym pomysłem na prezent dla kolegi odchodzącego z pracy, czy też znajomego, który wykonuje dany zawód. Dzięki nim może on mile wspominać swoją pracę, która jest lub była dla niego codziennością. W prezentach liczy się przede wszystkim pomysłowość oraz dobre chęci, dlatego też warto postawić na metalowe figurki. Ich piękno oraz niesamowity urok z pewnością przypadną do gustu każdemu mężczyźnie. Jest to bardzo istotne, tak więc należy mieć to na uwadze.Jakie zawody przedstawiają metalowe figurki?

Metalowe figurki są naprawdę świetne, ponieważ potrafią zachwycić praktycznie pod każdym względem, zarówno tym stylistycznym, praktycznym, jak i również dekoracyjnym elementem.

Ich wygląd jest niesamowity, ponieważ przedstawia wiele różnorodnych czynności, a także postaci z różnych branż. Wszystkie z nich są oczywiście bardzo ciekawe, dlatego też rewelacyjnie nadają się na prezent dla każdego kolegi i współpracownika.

Metalowe figurki przedstawiają przede wszystkim zawody, które są wykonywane typowo przez mężczyzn, a są nimi:

- statuetka szefa biznesmena,
- elektryk naprawia latarnię,
- figurka z metalu dla budowlańca,
- dla kierownika budowlańca,
- oryginalna statuetka na prezent dla instalatora,
- statuetka z metalu dla stolarza,
- figurka na prezent dla ogrodnika,
- organizer na biurko dla kierownika.

Oczywiście figurek tych jest znacznie więcej i przedstawiają one również zróżnicowane czynności oraz postacie.Metalowe figurki są wykonywane ręcznie?

Metalowe figurki są produktami z górnej półki, ponieważ charakteryzują się świetną jakością, bardzo dokładnym i solidnym wykonaniem, a także Polską pomysłowością.
Wszystkie te cechy sprawiają, że są one wyjątkowe na swój własny sposób.
A co najważniejsze że powstały w rodzimej pracowni rękodzieła artystycznego.

Metalowe figurki przedstawiają różnorodne postacie, a także czynności, które są związane z wykonywaniem danego zawodu. Tak, więc świetnie nadadzą się, jako upominek dla kolegi.Czy na figurkach można umieścić grawer?

Wszystkie figurki, które są dostępne w ofercie, posiadają możliwość wykonania na nich wygrawerowanej dedykacji wskazanej przez klienta. Jest to ich jedna z wielu zalet, jakie oczywiście posiadają.
Warto mieć to na uwadze, ponieważ jest to niezwykle istotna kwestia. Jak wcześniej wspomniano, grawer na figurce dodaje jej większego designu, oryginalności, a co najważniejsze unikalności.

Figurka z grawerem to coś więcej, niż tylko zwykła figurka, ponieważ wyraża ona znacznie więcej. Można na niej umieścić jakikolwiek opis, czy też miłe słowo, datę i miejscowość.
Często na prezentach dla pracowników lub kolegów i koleżanek z pracy grawerujemy na pamiątkę nazwę firmy.
Świetnie nadaje się, jako śmieszny prezent dla kolegi, znajomego, czy też kierownika.

                                                                 

Komentarze

  • Figurka z metalu została starannie wykonana i na moje życzenie Pan Andrzej wygrawerował okolicznościowy grawer.
    pozdrawiam
    Agnieszka

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność