Figurki z metalu to udany prezent dla kolegi i koleżanki z pracy. Najnowsze upominki korporacyjne dla firm B2B Your SEO optimized title page contents
Figurka na prezent Różne zawody Budowlane

W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów sukcesywnie wprowadzamy różne modyfikacje elementów figurek. Dla licznej grupy klientów robimy w ostatnim czasie powiększone figurki o kilka centymetrów które wyróżniają się zmodyfikowanymi elementami.

 

Najnowszą propozycją jest figurka "Budowlańca" dla kolegi lub majstra...

 

Tutaj kupisz figurkę na prezent dla:

 

Murarza

Tynkarza

Płytkarza

Betoniarza

 

Zawody budowlane na FB

 

Nowy model wzór figurki budowlańca
Metal Art Metalowa figurka ze śrubek
Prezenty dla firm b2b branży budowlanej

Dla kogo figurka przedstawiająca różne zawody budowlane?

 

Jak już wcześniej wspomniano, figurka przedstawiająca wykonywany zawód pracownika budowlanego, jest przeznaczona dla kolegów z budowy, którzy odchodzą na emeryturę, ale nie tylko. Świetnie sprawdzi się również, jako prezent urodzinowy dla znajomego z okazji urodzin.

Można ją także podarować swojemu szefowi, współpracownikowi, bądź znajomemu, który pracuje, jako kierownik budowlaniec. Z pewnością każdy murarz, tynkarz, a także akrobata będzie zadowolony z tego, jakże oryginalnego prezentu. Jest on naprawdę wyjątkowy, dlatego też warto w niego zainwestować, aby sprawić komuś miłą niespodziankę.

 

Figurki zawody budowlane - jakie dają korzyści?

 

Warto tutaj podkreślić to, że figurki zawody budowlane dają naprawdę mnóstwo korzyści, zwłaszcza tych, które są oczywiście związane z śmiesznym, a zarazem bardzo unikalnym podarunkiem. Wszystko w nich ma swoją harmonię, która w tym przypadku jest niezwykle ważna.

Figurki są zaprojektowane przez wybitnego artystę plastyka, który zna się na stylistyce. Ich największą korzyścią, a zarazem możliwością jest grawer, który pozwoli na umieszczenie na figurce kilku miłych słów, czy też inicjałów.

 

Dlaczego wybieramy nasze figurki z metalu?

 

To, co najbardziej wyróżnia wszystkie figurki z metalu, to przede wszystkim ich znakomite wykonanie. Już na pierwszy rzut oka, można zauważyć, że każdy nawet najmniejszy detal jest w nich idealnie dopracowany.

Nie ma tutaj miejsca na jakiekolwiek niedoskonałości, które wpływałyby niekorzystnie na całokształt tego produktu. Jest on wykonywany z najlepszych jakościowo materiałów, dlatego też charakteryzuje się ogromną solidnością, która jak wiadomo jest w tym przypadku bardzo ważna.

Warto tutaj zaznaczyć to, że są one tworzone ręcznie, dlatego też wszystkie nieestetyczne elementy są od razu poprawiane. Dzięki temu figurki zachwycają swoim pięknem w każdym calu.

 

Czy do figurek z metalu można dodać wygrawerowaną dedykację?

 

Figurki z metalu same w sobie są niezwykle oryginalne, dlatego też świetnie nadają się na prezent urodzinowy. Jednak, poza ich rewelacyjnym wyglądem są znacznie bardziej designerskie.

A dlaczego? Posiadają możliwość wygrawerowania dedykacji, która całemu produktowi dodaje klasy, a co najważniejsze niesamowitej unikalności.

Dzięki niemu na figurce można umieścić kilka miłych słów, które z pewnością dodadzą prezentowi jeszcze większego uroku. Dedykacja na figurce to świetny pomysł, który sprawi, że cały upominek będzie bardziej designerski oraz oryginalny.


                                                                 


Metalowa figurka murarza na prezent Figurka-na prezent-dla-plytkarza Metalowa figurka dla kolegi z budowy płytkarza Na prezent figurka tynkarz polskie rękodzieło Metalowa figurka dla kolegi z budowy tynkarza Metalowa figurka Murarz

Komentarze

  • Ocena: 5

    Kupiłam figurkę budowlańca z betoniarką.Wygląda jak małe dzieło sztuki. Wszystkie szczegóły są dopracowane i starannie wykonane. Do tego pomysłowo mocowana tabliczka z dedykacją. Sprawna obsługa i szybka dostawa.Polecam.

    Dodano: 04-10-2019
    https://www.artdeco.sklep.pl/p2423,metalowa-figurka- budowlaniec-murarz-dla-kolegi-na-prezent.html#reviews

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność